سامانه اطلاع رساني سهامداران شركت صنايع پتروشيمي خليج فارس

  

نمودارها 

 

اطلاعات عمومی 

 


شیوع ویروس کرونا

  از سهامداران محترم تقاضا میگردد به علت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از مراجعه حضوری به شرکت اجتناب نمایند. سهامداران محترم میتوانند اطلاعات مربوط به تعداد سهم و میزان مطالبات خود را در سامانه پرتال سهامداران شرکت مشاهده نمایند.

نحو ورود به سامانه پورتال سهامداران:

سهامداران محترم جهت ورود به پرتال  نام کاربریکد بورسی و رمز عبور شماره شناسنامه است.

به عنوان نمونه: اگر کد بورسی سیم12345 و شماره شناسنامه7777  باشد نام کاربریسیم12345 و رمز عبور: 7777 خواهد بود.

اطلاعیه توزیع اوراق جدید نقل و انتقال و سپرده سهام

به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس میرساندگواهینامه نقل و انتقال و سپرده سهام با سرمایه 143500میلیارد ریال توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه ، سپرده شد و آماده توزیع میباشد ، لذا سهامداران محترم که درسامانه سجام ثبت نام نموده اند و در دفاتر پیشخوان یاکارگزاران منتخب احراز هویت شده اند ، می توانند با مراجعه به ((سامانه درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه )) بهآدرس تارنمای http://ddn.csdiran.com مراجعهو نسخه چاپی گواهینامه جدید خود را دریافت نمایند .بدیهی است کلیه اوراق و گواهینامه های سهام قبلی باطل و از درجه اعتبار ساقط میباشد.

نحوه ثبت نام در سامانه سجام و تکمیل اطلاعات سهامداران

از کلیه سهامداران محترم تقاضا می شود جهت پاسخگویی مناسب تر و تسریع در امور مربوطه در سامانه سجام از طریق لینک  https://www.sejam.ir ثبت نام نموده وهمچنین نسبت به تکمیل و اصلاح مشخصات خود در سامانه سهامداران شرکت اقدام نمایند.

نحوه دریافت سود سهام:

به اطلاع سهامداران محترم میرساند، آن دسته از سهامداراني كه سودسالهاي گذشته خود را تاكنون دريافت ننموده اند مي توانند با به همراه داشتن كارت ملي و کد سهامداری به يكي از شعبات بانك تجارت در سراسر كشور مراجعه و نسبت به دريافت سود سهام خود اقدام نمايند. در ضمن سهامداران محترم مي توانند از طریق همين سايت در قسمت كارتكس مالي از مبلغ سود سهام خود مطلع شوند.

پرداخت سود تقسیمی دوره مالی منتهی به ۱۳۹۹/۰۳/۳۱سهام‌داران حقیقی شرکت‌ از طریق سامانه سجام

به اطلاع سهام داران محترم می‌رساند با توجه به مشارکت گسترده اشخاص حقیقی در بازار سرمایه و افزایش قابل توجه تعداد سهام‌داران، سود تقسیمی دوره مالی منتهی به 1399/03/31سهام‌داران حقیقی شرکت از طریق سامانه سجام پرداخت می گردد. سهام دارانی که نسبت به دریافت مطالبات سود سهام سنوات گذشته اقدام ننموده اند نسبت به دریافت سود سهام سنوات قبل اقدام نمایند.اطلاعیه ها 

 
دریافت به صورت RSS     : دوره مالی